Paweł Sendrowski

Radca prawny, wspólnik zarządzający w Wielkopolskiej Grupie Prawniczej. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie cywilnym. Od 2006 roku nadzoruje proces windykacji w kancelarii Wielkopolska Grupa Prawnicza. Prowadzi szkolenia z zakresu odzyskiwania należności na etapie przedsądowym i sądowym, m.in. dla Wielkopolskiej Izby Przemysłowo – Handlowej. Autor licznych publikacji w zakresie zarządzania wierzytelnościami.

 

 

 

 

Krzysztof Mądrowski

Krzysztof Mądrowski

Prawnik oraz specjalista w zakresie kompleksowej obsługi zarządzania wierzytelnościami. Posiada doświadczenie w zakresie obsługi podmiotów korporacyjnych. Główna specjalizacja to proces cywilny oraz zagadnienia pokrewne. Prawo jest jego pasją. Ambitny, żądny zdobywania coraz to większej wiedzy i doświadczenia. Jest bardzo aktywny. Chce osiągać sukcesy dzięki uczciwej oraz ciężkiej pracy, zdyscyplinowaniu, rzetelności i uporowi. Obdarzony dużą intuicją, kieruje nim logika, a także wyczucie psychologiczne.

W Wielkopolskiej Grupie Prawniczej tworzy oraz zarządza wykwalifikowanym zespołem prawników oraz windykatorów. Działa aktywnie, reprezentując interesy naszych klientów przed sądami, komornikami i innymi organami oraz urzędami państwowymi. Dba oraz doradza jak praktycznie zarządzać należnościami. W swojej pracy, dąży do perfekcji. Wskazuje na rozwiązania, które nasi klienci wprowadzają do swojej działalności, dzięki czemu mają pewniejszą pozycję na rynku i czują się bezpiecznie

IMG_2018Jakub Świerczyński

Doradca restrukturyzacyjny (numer licencji 1058), aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu, członek Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji, Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, a także studiów podyplomowych Podatki i Skarbowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Pracował w administracji skarbowej w pionie obsługi osób prawnych, zarządzał i kierował projektami unijnymi, współpracował z kancelariami prawniczymi. Sprawował i sprawuje funkcje kierownicze i doradcze przy polskich spółkach z branży nowych technologii. Jako syndyk ma doświadczenie w prowadzeniu postępowań upadłościowych i naprawczych. Prowadził również szereg szkoleń z tematyki podatkowej i obsługi prawnej przedsiębiorstw. Jest autorem licznych publikacji i stałym ekspertem m. in. „Przeglądu Oponiarskiego”.

W obszarze jego specjalizacji poza prawem finansowym, upadłościowym i naprawczym znajdują się kwestie związane z bieżącą obsługą przedsiębiorstw, w tym optymalizacja podatkowa, umowy cywilnoprawne, prawo pracy czy prawo handlowe.

 

Magdalena Kaczmarek (2)Magdalena Kaczmarek

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, wydziału filologii polskiej i klasycznej ze specjalizacją dziennikarską. W trakcie studiów należała do Samorządu Studentów UAM, gdzie aktywnie uczestniczyła w licznych projektach. Ukończyła również Studium Aktorskie w Poznaniu.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała już w trakcie studiów, odbywając praktyki w Zespole Prasowym Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, w telewizji WTK oraz w gazecie Echo Puszczykowa. Drogę zawodową kontynuowała m.in. prowadząc własną działalność gospodarczą w branży eventowo-marketingowej.

W firmie odpowiada za sprawy związane z marketingiem oraz sprzedażą usług kancelarii, dbając przy tym o jak najlepszy wizerunek firmy na rynku ogólnopolskim.