Napisz do nas!

Nasz zespół od lat buduje zaufanie Klientów, wspierając ich w działaniach związanych z zarządzaniem wierzytelnościami, windykacją, restrukturyzacją i procesem upadłościowym. Jesteśmy prawnikami i specjalistami z doświadczeniem i wiedzą, którzy do każdej sprawy podchodzą indywidualnie. Jesteśmy pasjonatami, których misją jest rozwiązywanie problemów prawnych i dzielenie się wiedzą. Jesteśmy częścią dużej kancelarii, zatrudniającej radców prawnych i ekspertów z różnych dziedzin prawa, z którymi ściśle współpracujemy. Działamy skutecznie, szybko, ale zawsze z zachowaniem należytej staranności i dbałości o interesy naszych klientów.

Nasz zespół:

Jakub Świerczyński

Doradca restrukturyzacyjny, kierownik działu zarządzania wierzytelnościami

Doradca restrukturyzacyjny (numer licencji 1058), aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu, członek Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji, Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, a także studiów podyplomowych Podatki i Skarbowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Pracował w administracji skarbowej w pionie obsługi osób prawnych, zarządzał i kierował projektami unijnymi, współpracował z kancelariami prawniczymi. Sprawował i sprawuje funkcje kierownicze i doradcze przy polskich spółkach z branży nowych technologii. Jako syndyk ma doświadczenie w prowadzeniu postępowań upadłościowych i naprawczych. Prowadził również szereg szkoleń z tematyki podatkowej i obsługi prawnej przedsiębiorstw. Jest autorem licznych publikacji i stałym ekspertem m. in. „Przeglądu Oponiarskiego”. W obszarze jego specjalizacji poza prawem finansowym, upadłościowym i naprawczym znajdują się kwestie związane z bieżącą obsługą przedsiębiorstw, w tym optymalizacja podatkowa, umowy cywilnoprawne, prawo pracy czy prawo handlowe.

Dorota Teubner

Specjalista ds. windykacji

Absolwentka prawa oraz studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy. W kancelarii wspiera dział zarządzania wierzytelnościami, pełniąc funkcję specjalisty ds. windykacji. Ukończyła kurs z obszaru windykacji i monitoringu płatności. Doświadczenie zawodowe nabyła pracując w jednej z kancelarii komorniczych w Poznaniu.

Mikołaj Grześkowiak

Specjalista ds. windykacji

Absolwent Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywał w kancelariach adwokackich oraz radcowskich w Poznaniu. W kancelarii zajmuje się sprawami windykacyjnymi oraz sprawami z zakresu prawa cywilnego, postępowania cywilnego czy też sprawami z zakresu samorządów terytorialnych.